HABERLER

İpliğe değer katıyoruz...

2016-05-16
İpliğe değer katıyoruz...
İpliğe kattığımız değerin kaynağını sevgi olarak görüyoruz. Bu sevgi işimizi en doğru şekilde yapmamız için bizi sürekli yönlendiriyor. Bu yönelimin meyvelerini alıyor ve bu kazanımları yine tekstil endüstrisine yansıtmaya çalışıyoruz. İçinde olduğumuz bu pozitif döngü Hira Mensucat’ın kurumsal kimliğini oluşturuyor.

Hira Mensucat olarak Hirasim® markasıyla içerisinde bulunduğumuz bu pozitif döngünün devamı için var gücümüzle çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki; bu döngü devam ederse işimize ve kendimize olan saygımız ve bununla birlikte paydaşlarımıza sağladığımız fayda da artar. Bu pozitif döngünün devam etmesi için atılan her adımda ve kattığımız her değerde ipliğe olan sevginin imzasını eksik etmemek Hira Mensucat’ın öncelikli hedefidir.

Hira Mensucat olarak sektörel çağrımız şudur; gelin işimize, işçimize, müşterilerimize ve ülkemize değer katmaya devam edelim. Pozitif döngüleri çoğaltıp, yapılan işe sevgi ve değer katmayı aynı zamanda ülkemize ve dünyamıza saygı duymak olduğunu aklımızdan çıkarmayalım.

Biz değer katmaya devam edeceğiz.

Hira Mensucat